• Kalėdinis sveikinimas
Spausdinti

Apklausos

2013 m. MOSTA vykdė Lietuvos verslininkų, mokslininkų, viešojo sektoriaus atstovų apklausas, kurių rezultatai buvo naudojami rengiant Lietuvos sumanios specializacijos strategiją.

Patvirtinus šešias prioritetines mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų kryptis, buvo siekta išsiaiškinti, kokios technologijos ir procesai šiose kryptyse turi didžiausią potencialą.

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA), koordinuojantis sumanios specializacijos strategijos rengimą Lietuvoje, kvietė prisidėti prie šio proceso dalyvaujant apklausose, su kuriomis yra susijusi Jūsų darbo sritis. Šios apklausos buvo organizuotos siekiant atspindėti kuo platesnio rato Lietuvos verslininkų, mokslininkų, viešojo sektoriaus atstovų nuomonę, kuria vadovaujantis būtų priimami racionalūs, įrodymais grįsti sprendimai.

Iš viso organizuotos šešios apklausos: Energetika ir tvari aplinka, Įtrauki ir kūrybinga visuomenė, Agroinovacijos ir maisto technologijos, Nauji gamybos procesai, medžiagos ir technologijos, Sveikatos technologijos ir biotechnologijos, Transportas, logistika, informacijos ir ryšių technologijos.

Apklausų klausimus galite rasti čia:

Daugiau apie sumanią specializaciją galite sužinoti: http://www.mosta.lt/lt/sumani-specializacija/apie

REALIŲJŲ IŠTEKLIŲ VERTINIMAS

RENGINIAI

SUMANI SPECIALIZACIJA

Sekite mūsų naujienas:

© Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras, biudžetinė įstaiga.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Juridinio asmens kodas: 300845435.

Geležinio Vilko g. 12, LT-03163 Vilnius

Tel.: (8 5) 212 6898, faksas: (8 5) 243 0402, el. p.: info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.