Spausdinti

Lietuvoje vyksta EUROSTUDENT VI tyrėjų forumas

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) 2017 vasario 1-2 dienomis organizuoja EUROSTUDENT VI tyrėjų forumą, kuriame EUROSTUDENT tyrėjai iš 26 šalių pasidalins patirtimi ir įžvalgomis apie tai, kaip analizuoti ir naudoti EUROSTUDENT tyrimų rezultatus.

„Priimant sprendimus dėl studentų socialinės ar akademinės aplinkos pokyčių, daugelyje Europos šalių EUROSTUDENT tyrimo rezultatai yra vienas pagrindinių informacijos šaltinių“, - pažymėjo švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė sveikindama EUROSTUDENT tyrėjų forumo dalyvius Vilniuje.

Renginys skirtas daugiausia tyrėjams, dalyvaujantiems EUROSTUDENT tyrimo nacionalinėse komandose. Renginys suteiks galimybę diskutuoti ir apsikeisti įžvalgomis apie tai, kaip EUROSTUDENT rezultatai gali būti panaudojami analizuojant įvairių studentų grupių socialinę-ekonominę situaciją Europos aukštojo mokslo erdvėje.

EUROSTUDENT yra tarptautinis projektas, apjungiantis bendras tyrėjų, apklausų atlikėjų, nacionalinių ministerijų atstovų, studentų asociacijų bei kitų suinteresuotųjų pusių pastangas ištirti socialines bei ekonomines studentų gyvenimo sąlygas aukštojo mokslo sistemose Europoje. Projektas vykdomas nuo 1990 m., jį koordinuoja konsorciumas, atstovaujamas septynių Europos šalių, iš viso projekte dalyvauja 28 šalys. Pagrindinis EUROSTUDENT projekto tikslas yra sugretinti palyginamus duomenis apie Europos aukštojo mokslo socialinę dimensiją skirtingose Europos šalyse.

Lietuva į EUROSTUDENT projektą įsijungė 2005 metais ir jau dalyvavo trijose EUROSTUDENT III bei IV, V bangose bei tęsia dalyvavimą EUROSTUDENT VI tyrime.

Daugiau informacijos: www.eurostudent.eu/researchersforum

 

Sekite mūsų naujienas:

© 2018 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

Geležinio Vilko g. 12, LT-03163 Vilnius. Tel. (8 5) 212 6898, faksas (8 5) 243 0402, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.